O společnosti Sopack s.r.o.

Působíme v Česku, Slovensku a Polsku

Společnost Sopack s.r.o.

Sopack s.r.o. je inovativní společnost v oboru manipulace s paletovou jednotkou a zbožím. Společnost Sopack s.r.o. se jako jediná na českém, slovenském a polském trhu zabývá tzv. bezpaletovou manipulací. Sopack s.r.o. nabízí portfolium inovativních produktů. Mezi hlavní produkty patří Slip Sheet podložka, papírová paleta a protiskluzová proložka. Společnost Sopack s.r.o. se zaměřujeme na úsporu fixních nákladů v transportu zboží. 

Eltete TPM spolupráce se Sopack

Poslání společnosti Sopack s.r.o.

Naše Mise

Naše výkony opíráme a proaktivní přístup k potřebám našich klientů. Naše mise je přesvědčit klienty o výhodách Slip Sheet bezpaletové technologie v praxi.

Naše Vize

Chceme přispět k rozvoji ekologických technologií v transportu zboží. Chceme snížit zatížení našich silnic a lesů pomocí implementace bezpaletové technologie do více společností v Evropě.

Naše Cíle

Vyrábět, vyvíjet a dodávat Slip Sheety, papírové palety a protiskluzové proložky s nejvyšší kvalitou a přijatelnou ekonomickou zátěží pro Vaši spokojenost.

Partneři společnosti Sopack s.r.o.

Společnost Sopack s.r.o. za dobu své existence navázala významné partnerské vztahy zejména se společností ČEMAT, Eltete TPM a Endupack SA.

Eltete TPM Ltd

Společnost Eltete TPM Ltd je naším výhradním partnerem v oblasti Slip Sheet podložek a papírových palet. Se Společností Eltete TPM spolupracujeme na edukačním projektu Slip Sheet Eltete Online na podporu bezpaletové manipulace v Evropě.

Endupack S.A.

Společnost Endupack S.A.. je naším významným partnerem v oblasti prostikluzových proložek.

H. Rand GmbH.

Společnost H.Rand GmbH je lokalizována ve městě Neuhofen v Německu. Společnost H.Rand GmbH se specifikuje na výrobu a vývoj protiskluzových nástřiků a jejich aplikačních strojů. Protiskluzový nástřik je jedno z nejekonomičtějších řešení v oblasti fixace paletové jednotky a zboží na paletě.

ČEMAT trading spol, s.r.o.

Se společností ČEMAT spolupracujeme v oblasti bezpaletové technologie. ČEMAT je distributorem manipulačních nástavců Push-Pull a RolkerForks. Společnost ČEMAT je naším významným partnerem na českém a slovenském trhu.