Protiskluzové proložky

Stabilizují zboží při transportu

Protiskluzové proložky stabilizují zboží při transportu

Protiskluzové proložky Grip Sheet jsou vyrobeny z recyklovatelného papíru (tzv. testlineru), na který je nanesen speciální protiskluzový kapkovitý nástřik Grip dot´s. Protiskluzový nástřik má vroubkovitou strukturu, tak aby odolával prachovým částicím. Protiskluzová technologie Grip dot´s udržuje váš náklad stabilní a brání poničení vašeho zboží. Společnost Sopack s.r.o. nabízí proložky v různých variacích 60 g/m2 , 90 gr/m2, 120 gr/m2, 150 gr/m2 220 gr/m2 do 300 g/m2.

Ceník Protiskluzových proložek

Protiskluzové proložky a jejich výhody

 • 1

  ZVYŠUJÍ STABILIZACI NÁKLADŮ

  Grip Sheet technologie, zvyšuje frikci až 4x, zvyšuje se tak výrazně bezpečnost Vašich zaměstnanců manipulujících s náklady i Vašich produktů při transportu. Protiskluzové proložky společnosti Endupack dovolí sklon až 45°.
 • 2

  REDUKUJTE POČET REKLAMACÍ

  Grip Sheet technologie redukuje riziko reklamací o více než 80%. Statistiky prokazují, v případě poničení 1 výrobku musíte prodat dalších 9, abyste nahradili ztrátu.
Ceník Protiskluzových proložek

Protiskluzové proložky – druhy

PROTISKLUZOVÉ PROLOŽKY – GRIP SHEET

Protiskluzové proložky Grip Sheet jsou vyrobeny z papíru testliner a jsou opatřeny celoplošným protiskluzovým nástřikem (100% povrchu). Protiskluzové proložky nabízíme ve variantách (90 g/m2, 120 gr/m2 ,150 gr/m2, 220 gr/m2 a 300 gr/m2)

PROTISKLUZOVÉ PROLOŽKY – SQUARE SHEET

Protiskluzové proložky Square Grip Sheet jsou vyrobeny z papíru testliner, protiskluzový nástřik je na proložce rozmístěn ve čtvercích a pokrývá cca. 30% povrchu proložky. Protiskluzové proložky nabízíme ve variantách (90 g/m2, 120 gr/m2, 150 gr/m2, 220 gr/m2 a 300 gr/m2)

PROTISKLUZOVÉ PROLOŽKY – CLEAR SHEET

Protiskluzové proložky Clear Grip Sheet jsou vyráběny z plastového materiálu, mají vysokou odolnost a jsou téměř nezničitelné. Výborně přilnou k plastovým povrchům a jsou vodě odolné. Protiskluzový nástřik pokrývá celý povrch proložky

Ceník Protiskluzových proložek

Protiskluzový nástřik

 • 1

  Plný nástřik 30gr/m2 - 100% povrchu

  Prostiskluzový nástřik pokrývá celou plochu proložky
 • 2

  Nástřik v pruzích 20 gr/m2 - 50% povrchu

  Protiskluzový nástřik pokrývá 50% z plochy proložky a je vrstven v pravidelných pruzích
 • 3

  Nástřik ve čtvercích 15 gr/m2 - 30% povrchu

  Protiskluzový nástřik pokrývá 30% z plochy proložky a je vrstven v pravidelných čtvercích
Ceník Protiskluzových proložek

Fotogalerie - Aplikace protiskluzových proložek