E: info@sopack.cz T: +420 602 285 903                                                                                                                                                                                          iconfinder_flag_of_slovakia_96298iconfinder_flag_of_czech_republic_96321iconfinder_flag_of_hungary_96311iconfinder_flag_of_poland_96372

O společnosti Sopack s.r.o.

Působíme v Česku, Slovensku a Polsku

Společnost Sopack s.r.o.

Sopack s.r.o. je inovativní společnost v oboru stabilizace a manipulace s paletovou jednotkou a zbožím. Společnost Sopack s.r.o. se jako jediná v Česku, Slovensku, Polsku,  Ukrajině, Rumunsku a na Balkánu zabývá tzv. bezpaletovou manipulací. Sopack s.r.o. nabízí portfolium inovativních produktů. Mezi hlavní produkty patří Slip Sheet podložka, protiskluzová proložka, papírové palety a protiskluzový nástřik. Společnost Sopack s.r.o. se zaměřujeme na úsporu fixních nákladů v transportu zboží. 

Eltete TPM spolupráce se Sopack

Poslání společnosti Sopack s.r.o.

Naše Mise

Naše výkony opíráme a proaktivní přístup k potřebám našich klientů. Naše mise je přesvědčit klienty o výhodách Slip Sheet bezpaletové technologie a využití protiskluzových proložek, či protiskluzového nástřiku v praxi.

Naše Vize

Chceme přispět k rozvoji ekologických technologií v transportu zboží. Chceme redukovat odpad a snížit zatížení našich silnic a lesů pomocí implementace bezpaletové technologie do společností v Evropě.

Naše Cíle

Vyrábět, vyvíjet a dodávat Slip Sheety, papírové palety, protiskluzové proložky a protiskluzový nástřik s nejvyšší kvalitou a přijatelnou ekonomickou zátěží pro Vaši spokojenost.

Partneři společnosti Sopack s.r.o.

Společnost Sopack s.r.o. za dobu své existence navázala významné partnerské vztahy zejména se společností Eltete TPM, Endupack SA, H. Rand GmbH a ČEMAT.

Eltete TPM Ltd

Společnost Eltete TPM Ltd je naším výhradním partnerem v oblasti Slip Sheet podložek. Společnost Sopack s.r.o. zastupuje společnost Eltete TPM po celé střední a východní Evropy, včetně Afrických zemí. Se Společností Eltete TPM spolupracujeme na edukačním projektu Slip Sheet Eltete Online na podporu bezpaletové manipulace v Evropě.

Endupack S.A.

Společnost Endupack S.A.. je naším významným partnerem v oblasti prostikluzových proložek. Společnost Sopack s.r.o. má exkluzivní zastoupení pro Česko a Slovensko. Zároveň společnost Sopack s.r.o. spolupracuje se společností Endupack na projektu Grip Sheet Online.

H. Rand GmbH.

Společnost H. Rand GmbH. je lokalizována ve městě Neuhofen v Německu. Společnost H.Rand GmbH se specifikuje na výrobu a vývoj protiskluzových nástřiků a jejich aplikačních strojů. Protiskluzový nástřik je jedno z nejekonomičtějších řešení v oblasti fixace paletové jednotky a zboží na paletě.

ČEMAT trading spol, s.r.o.

Se společností ČEMAT spolupracujeme v oblasti bezpaletové technologie. ČEMAT je distributorem manipulačních nástavců Push-Pull a RolkerForks. Společnost ČEMAT je naším významným partnerem na českém a slovenském trhu.