E: info@sopack.cz T: +420 602 285 903                                                                                                                                                                                          

Představení společnosti ČEMAT

Společnost Sopack s.r.o. oslaví v tomto roce 3 letou spolupráci se společností ČEMAT Trading spol, s.r.o. (více jen ČEMAT). Se společností ČEMAT spolupracujeme především v oblasti bezpaletové technologie, kde společnost ČEMAT zajištuje a nabízípřídavná zařízení Push-Pull a RollerForks®. Společnost Sopack  zajišťuje a nabízí Slip Sheet podložky určené především pro bezpaletovou manipulaci.

 

Přiblížení společnosti ČEMAT

Společnost ČEMAT působí dlouhodobě na českém a slovenském trhu. Je značkou spolehlivosti a kvalitní práce již více, než 20 let. ČEMAT disponuje rozsáhlým portfoliem produktů a také širokou nabídkou servisních služeb pro manipulační a stavební techniku. Během dlouholetého působení navázala společnost ČEMAT řadu výhradních partnerství s celosvětově uznávanými výrobci manipulační i stavební techniky. Mezi nejvýznamnější mezinárodní partnery společnosti ČEMAT patří BOLZONI AURAMO – MEYER, MEIJER HANDLING SOLUTIONS, CAMSO, MICHELIN a další.

ČEMAT ČR

Produkty ČEMAT pro Bezpaletovou manipulaci

Společnosti Sopack a ČEMAT tvoří přední tým, který nabízí výhody bezpaletové manipulace na českém a slovenském trhu. Hlavním cílem bezpaletové technologie je snížit fixní náklady na dřevěné palety a redukovat počet přeprav v dlouhodobém měřítku. Společnost ČEMAT nabízí Push-Pull a RollerForks® nástavce.

Push-Pull nástavec

Push-Pull nástavec je hydraulické zařízení speciálně vyvinuté pro manipulaci se Slip Sheet podložkami. Push-Pull nástavec jednoduše uchopí podložku Slip Sheet za manipulační límec a nasouvá (Push) zboží na ploché vidle. Poté je možné jednoduše manipulovat s paletovou jednotkou. Společnost ČEMAT nabízí nové i repasované Push-Pull nástavce.

push-pull

Vidlice RollerForks®

RollerForks® jsou speciálně vyvinuté mechanické vidlice určené pro bezpaletovou manipulaci. Základní princip vidlic RollerForks® jsou dvě vrstvy válečků, které se navzájem pohánějí. Pokud spodní válečky konají práci vpřed, vrchní válečky konají práci vzad a tak zefektivňují nakládku zboží bez palety. RollerForks® systém je patentem společnosti Meijer Handling Solutions.

rollerforks

V případě, že máte zájem o širší představení společnosti ČEMAT, navštivte jejich webové stránky www.cemat.cz

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.