Protiskluzové proložky

z třívrstvé lepenky

Lépe roznášejí zatížení a zároveň stabilizují zboží při transportu

Nabízíme pevnější protiskluzové proložky z třívrstvé lepenky 

Společnost Sopack s.r.o. nabízí protiskluzové proložky Grip Sheet E-Flute, proložky z 3 vrstvé lepenky s protiskluzovým nástřikem. Protiskluzové proložky Grip Sheet E-Flute jsou vyrobeny z třívrstvé lepenky s "E" vlnou. Fluting, neboli vlna má standardní gramáž 95 gr/m2. "E" vlna je pokrytá testilnerem o 180 gr/m2. Na třívrstvé proložce je nanesen speciální protiskluzový kapkovitý nástřik Grip dot´s. Protiskluzový nástřik má kapkovitou strukturu, tak aby odolával prachovým částicím. Protiskluzová technologie Grip dot´s udržuje váš náklad stabilní a brání poničení vašeho zboží. Společnost Sopack s.r.o. připravuje rozšířit portfolio pevnějších protiskluzových proložek z vícevrstvé lepenky. 

Ceník Protiskluzových proložek

Protiskluzové proložky a jejich výhody

  • 1

    ZVYŠUJÍ STABILIZACI ZBOŽÍ NA PALETĚ

    Protiskluzové proložky z třívrstvé lepenky zvyšují koeficient frikce mezi jednotlivými vrstvami zboží. Jejich vyšší pevnost zvyšuje statickou stabilitu paletové jednotky, jejich protiskluzový nástřik zlepšuje dynamickou stabilitu palety a přenos vnitřních sil v době transportu zboží.

  • 2

    REDUKUJTE POČET REKLAMACÍ

    Protiskluzový nástřik braní poničení paletové jednotky při manipulaci, či transportu. Statistiky prokazují, že v případě poničení 1 výrobku musíte prodat dalších 9, abyste nahradili ztrátu. Díky stabilnější paletové jednotce můžete snížit počet reklamací.

Ceník Protiskluzových proložek

Protiskluzové proložky z třívrstvé lepenky – druhy nástřiku

Protiskluzové proložky třívrstvé lepenky s celoplošným nástřikem

Protiskluzové proložky Grip Sheet E-Flute jsou vyrobeny z papírumvlnité lepenky s "E" vlnou o tuhosti 95 gr/m2 a jsou opatřeny celoplošným protiskluzovým nástřikem (100% povrchu).

Gramáž Grip Sheet E-Flute 455 gr/m2 (500 ks/paleta)

Ceník Protiskluzových proložek

Protiskluzové proložky třívrstvé lepenky s pruhovým nástřikem

Protiskluzové proložky Grip Sheet E-Flute jsou vyrobeny z papíru vlnité lependky s "E" vlnou o tuhosti 95 gr/m2 a jsou opatřeny protiskluzovým nástřikem v pruzích (50% povrchu).

Gramáž Grip Sheet E-Flute 455 gr/m2 (500 ks/paleta)

Ceník Protiskluzových proložek

Fotogalerie - Aplikace protiskluzových proložek