E: info@sopack.cz T: +420 602 285 903                                                                                                                                                                                          iconfinder_flag_of_slovakia_96298iconfinder_flag_of_czech_republic_96321iconfinder_flag_of_hungary_96311iconfinder_flag_of_poland_96372

Termoregulační obaly/vložky

Nabízíme termoregulační prostředky pro palety i celé kontejnery

Sopack dokáže termoregulovat zboží na paletě, či celý kontejner

Společnost Sopack s.r.o. nabízí a navrhuje vhodné řešení pro termoregulaci Vaší palety, či celého kontejneru. Nabízíme 3 základní typy, které slouží k termoregulaci.

Doporučení vhodné termoregulace

Společnost Sopack s.r.o. nabízí ve spolupráci se společností Eceplast vědečtější příštup k analýze a doporučení vhodné termoregulace vašeho zboží. Po krátké analýze jsme schopni Vám navrhnout vhodný materiál a řešení termoregulace vašeho zboží. Termoregulace je nutná především při exportu zboží za oceán, kde je zboží vystaveno vysokým změnám teplot.

Ing. Karel Sodomka

Ing. Karel Sodomka

Ing. Karel Sodomka

Jednatel společnosti

E: karel.sodomka@sopack.cz
T: +420 602 285 903

Kde je vhodné využít termoregulační obaly?

Výrobky ECE Thermal jsou nejjednodušším způsobem, jak chránit a přepravovat náklad citlivý na teplotu, snižovat náklady a minimalizovat stopu CO2 pomocí programů opětovného použití a recyklace.

Potravinářský průmysl

Hi-tech a Elektronika

Farmacie

Přidaná hodnota našich termoregulačních obalů

Zavazujeme se k výběru a poskytování pouze nejlepších řešení ve své třídě pro naše zákazníky. Sopack s.r.o. ve spolupráci s Eceplast zavádí nový, více vědecký přístup k tepelným otázkám na českém trhu pro intermodální typy přeprav. Inovace: Hloubková analýza a věděcký přístup k izolaci, partnerství s předními výzkumnými organizacemi a inovativní produkty, činí z ECE Thermal produktů špičku v oblasti termoregulace a izolace produktů.