E: info@sopack.cz T: +420 602 285 903                                                                                                                                                                                          iconfinder_flag_of_slovakia_96298iconfinder_flag_of_czech_republic_96321iconfinder_flag_of_hungary_96311iconfinder_flag_of_poland_96372

Vzduchové fixační vaky - Air Bagy

Fixace zboží pomocí výplňových vaků 

Společnost Sopack s.r.o. nabízí vzduchové fixační vaky

Společnost Sopack s.r.o. nabízí fixační výplňové vzduchové vaky Air bag. Společnost Sopack s.r.o. nabízí plastové a papírové vzduchové fixační vaky různých rozměrů a pevností. Vzduchový vak Vám doporučíme tak, aby co nejlépe splnil Vaše požadavky z pohledu fixačního, časového a ekonomického. Vzduchové fixační vaky se využívají pro jednorázovou i vícenásobnou fixaci zboží na paletách převážně v dopravním prostředku.

Ceník vzduchové vakyVzorky

Druhy vzduchových fixačních vaků - Air Bagů

Druh vaku

Materiál

Nosnost

Rozměry

Plastové vzduchové fixační vaky

Polypropylen
100% recyklovatelnost

dle šířky mezery mezi zbožím
- až do 30t

Nabízíme 16 různých rozměrů

Papírové vzduchové fixační vaky

1-4 vrstvy kraftového papíru + vícevrstvé PE jádro

dle šířky mezery mezi zbožím
- až do 30t

Nabízíme 16 různých rozměrů

Doporučení vhodného Fixačního vaku

Trend trhu je využívat především plastové fixační vaky, které nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Plastové vzduchové fixační vaky jsou skladnější i jednodušeji recyklovatelné - z důvodu, že recyklace papírového vaku vyžaduje další operaci a to oddělení PE jádra od papíru. Klíčový faktor pro výběr vaku je mezera mezi zbožím, která významně ovlivňuje nosnost vaku. Prosím, kontaktujte mě, nebo mé kolegy a my Vám rádi pomůžeme vybrat funkční, ekonomický a recyklovatelný vzduchový vak, který Vám dovezeme do 5 pracovních dnů.

Ing. Karel Sodomka

Ing. Karel Sodomka

Ing. Karel Sodomka

Jednatel společnosti

E: karel.sodomka@sopack.cz
T: +420 602 285 903

Plastové vzduchové fixační vaky - Dunnage bag

Plastové vzduchové fixační vaky mají vysokou pevnost v tlaku,  jsou odolné proti vlhkosti, 100% recyklovatelné a ekonomicky dostupné. Plastové fixační vaky jsou vyrobeny z polypropylenové tkaniny. Sopack s.r.o. nabízí tkaninu několika úrovní a gramáží, tak abychom vždy mohli najít vhodnou ekonomickou a funkční variantu. Plastové fixační vaky jsou odolné proti vlhkosti a zároveň jsou jednoduše recyklovatelné. Naše vzduchové fixační vaky nafouknete do několika vteřin. Ventil, který používáme u vaků je vhodný i pro vícenásobné použití.

Ceník vzduchové vakyVzorky
Vzduchový fixační vak

Papírové vzduchové fixační vaky - Dunnage bag

Papírové vzduchové fixační vaky jsou vyrobeny z jedné, dvou či  čtyř vrstev kraftového papíru a plastového jádra, které se zpravidla skládá ze 3 vrstev PE. Papírové vzduchové fixační vaky se vyznačují vysokou pevností v tlaku. Papír samozřejmě může být ovlivněn vlhkostí. Jsou 100% recyklovatelné, nicméně jejich recyklování je podmíněno separací plastového jádra a kraftového papíru. 

Ceník vzduchové vakyVzorky
Papírové fixační vaky

Využití vzduchových fixačních vaků - Dunnage bag

Vzduchové vaky Air bag jsou určené především k fixaci zboží v kontejnerové přepravě. Vzduchové vaky plně vyplní prostor mezi zbožím, tak aby nedošlo k bočním posunům zboží po kontejneru a následném poničení kontejneru, či samotného zboží.

Ceník vzduchové vakyVzorky