E: info@sopack.cz T: +420 602 285 903                                                                                                                                                                                          iconfinder_flag_of_slovakia_96298iconfinder_flag_of_czech_republic_96321iconfinder_flag_of_hungary_96311iconfinder_flag_of_poland_96372

Vzduchové vaky Air bag

Fixace zboží pomocí výplňových vaků 

Společnost Sopack s.r.o. nabízí vzduchové výplňové vaky Air bag

Společnost Sopack s.r.o. nabízí fixační výplňové vzduchové vaky Air bag. Společnost Sopack s.r.o. nabízí několik druhů, tak aby co nejlépe  splnil vaše  požadavky z pohledu fixačního, časového a ekonomického. Vzduchové vaky se využívají pro jednorázovou fixaci zboží na paletách převážně v kontejnerové přepravě. 

Ceník Vzduchové vakyVzorky

Rozdělení vzduchového vaku Air bag podle vrstev a odolnosti

 • 1

  Standardně odolný vak do 10 tun - 1 vrstva papíru + 3 vrstvy PE

  Standardní vzduchový vak určený pro jednorázové využití. Maximální odolnost vaku je do 10 tun. Využívá se především u nákladů s malým prostorem mezi zbožím.

 • 2

  Standardně odolný vak do 15 tun - 2 vrstvy papíru + 2 vrstvy PE

  Standardní vzduchový vak určený pro jednorázové využití. Maximální odolnost vaku je do 15 tun. Tento vak je možné vícenásobně využít.

 • 3

  Vysoce odolný vak do 30 tun - 3 vrstvy papíru + 3 vrstvy PE

  Vysoce odolný vak pro těžké zboží s většími mezerami. Je možné tento vak vícenásobně využít.

Využití vzduchových vaků Air bag

Vzduchové vaky Air bag jsou určené především k fixaci zboží v kontejnerové přepravě. Vzduchové vaky plně vyplní prostor mezi zbožím, tak aby nedošlo k bočním posunům zboží po kontejneru a následném poničení kontejneru, či samotného zboží.

Ceník Vzduchové vakyVzorky
vzduchové pytle - kontejner