E: info@sopack.cz T: +420 602 285 903                                                                                                                                                                           

Push Pull nástavec

Manipuluje se Slip Sheet podložkami

Push Pull nástavec manipuluje se Slip Sheet paletami

Nástavec Push Pull umožňuje svým nasazením na vysokozdvižný vozík manipulaci se zbožím uloženém na paletě Slip Sheet. Tyto palety umožňují výrazně snížit náklady spojené s jinak velmi nákladnou manipulací s dřevěnými paletami. Systém umožňuje také výraznou úsporu v čase manipulace. Nasazení systému pro bezpaletovou manipulaci trvá zhruba 1 minutu. Řidič VZV vsune vidlice pod Push Pull nástavec, které se následně zajistí rychloupínacími spodními patkami na nosné desce VZV, připojí se hydraulické hadice a vozík je připraven pro bezpaletovou manipulaci.

Ceník Slip Sheet

Push Pull nástavec a princip jeho použití

Princip manipulace Push Pull nástavce a Slip Sheet palety (podložky) je ve výsuvné hlavě Push Pull nástavce, která tlačí náklad (PUSH), nebo natahuje Slip Sheet (PULL). Výsuvná hlava je opatřena zobáčkem pro uchopení límce Slip Sheet palety (podložky). Push Pull nástavec dokáže obyčejně přenést až 1,5 tuny zboží.

Ceník Slip Sheet
Push Pull

Push Pull nástavec v České republice

Push Pull nástavec distribuuje společnost ČEMAT Trading spol s.r.o. Výrobky, které ČEMAT dodává na český a slovenský trh pochází ze společnosti Bolzoni Aureamo. Tato Finsko-Italská společnost nabízí nástavce pro bezpaletovou manipulaci nejvyšší kvality. Společnost Sopack se zabývá problematikou bezpaletové technologie od roku 2014, kdy poprvé testovala Slip Sheet společnosti Endupack (Grip´n Slip Sheet) a Eletete TPM (Slip Sheet). Výsledky testů ukázaly, že Slip Sheet vydrží odolávat vysoké vlhkosti, hlavně díky kraftliner technologii. Společnost ČEMAT také zastupuje společnost MSE Forks, která nabízí klasický Push Pull nástavec, hybridní Push Pull nástavec s RollerForks vidlemi, kdy vidlice Push Pull nástavce jsou doplněny o válečkovitý systém RollerForks, který zefektivňuje a urychluje nakládku. Push Pull nástavec se v České republice nevyrábí, pouze je dovážen ze zahraničí.

Ceník Slip Sheet

Fotogalerie - Push Pull nástavce