E: info@sopack.cz T: +420 602 285 903                                                                                                                                                                           

RollerForks nástavec

RollerForks nástavec pro bezpaletovou manipulaci

RollerForks nástavec manipuluje se Slip Sheet paletami

Systém RollerForks® se skládá ze speciální nosné vidlice. Uvnitř vidlice jsou dvě vrstvy válečků, jedna na druhé, které se navzájem pohánějí, když se vidlice pohybují po podlaze. Základní princip spočívá v tom, že se horní válce otáčejí přesně stejnou rychlostí, ale v opačném směru než dolní válečky, které jsou v kontaktu s podlahou a tudíž lze snadno naložit zboží umístěné na Slip Sheet paletách. RollerForks nástavec nepotřebuje žádné hydraulické propojení s manipulačním zařízením, tak jako Push Pull nástavec. Výhodou RollerForks nástavce je cena, rychlá manipulace a efektivita. Nevýhodou RollerForks nástavce je, že přestává dokonale fungovat na měkkých plochách, tento problém nastává, když je nutné náklad stohovat ve dvou řadách.

Ceník Slip Sheet

RollerForks nástavec a princip jeho použití

1) V případě, že spodní válečky konají pohyb vpřed (modře), horní válečky konají pohyb vzad (červeně). Žlutá vrstva symbolizuje Slip Sheet paletu.

2) Když se RollerForks® zvednou ze země, válečky automaticky zapadnou do sebe a břemeno dosedne na vidlice (červeně).

Ceník Slip Sheet
rollerforks-princip

RollerForks nástavec v České republice

RollerForks nástavec distribuuje společnost ČEMAT Trading spol s.r.o. Výrobky, které ČEMAT dodává na český a slovenský trh pochází ze společnosti Meijer (MSE Forks). Tato společnost nabízí nástavce pro bezpaletovou manipulaci nejvyšší kvality. Společnost ČEMAT zastupuje společnost MSE Forks, která nabízí klasický Push Pull nástavec, hybridní Push Pull nástavec s RollerForks vidlemi, kdy vidlice Push Pull nástavce jsou doplněny o válečkovitý systém RollerForks, který zefektiňuje a urychluje nakládku. Push Pull nástavec se v České republice nevyrábí, pouze je dovážen ze zahraničních firem.

Ceník Slip Sheet
RollerForks
rollerforks-nastavec

Fotogalerie - RollerForks nástavce